PracaGrupypl.praca.oferowana › BDI/główny konstruktor/woj. mazowieckie/nr ref. 896-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-18 20:04:37
    Temat: BDI/główny konstruktor/woj. mazowieckie/nr ref. 896-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, firmy produkującej maszyny pakujące oraz urządzenia
    peryferyjne, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    główny konstruktor

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechaniki (mechanika, budowa
    maszyn)
    - doświadzenie w projektowaniu maszyn
    - rozeznanie w zakresie układów automatyki maszyn, sterowania układami
    pneumatycznymi i elektrycznymi
    - umiejętność pracy z systemami CAD, Solid Works
    - dobra znajomość j. angielskiego
    - wskazane doświadczenie w technologii wytwarzania detali i budowy maszyn
    - prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:
    - udział w realizacji prac nad projektowaniem maszyn, doborem i
    projektowaniem pomocy warsztatowych oraz opracowaniem dokumantacji
    konstrukcyjnej, technologicznej, kontroli jakości, eksploatacyjnej i
    szkoleniowej
    - udział w realizacji prac nad rozwojem wyrobów i wdrożeniem nowych
    rozwiązań materiałowych, technologicznych i konstrukcyjnych

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    896-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1