eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › ANALITYK KREDYTOWY (Łódź)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-10-21 09:50:15
    Temat: ANALITYK KREDYTOWY (Łódź)
    Od: "Bigram media" <z...@b...pl>

    Do Oddziałów Banku Zachodniego WBK w Łodzi poszukujemy Kandydatów na
    stanowisko:

    ANALITYK KREDYTOWY
    (Relationship Manager)

    Wymagania:
    wykształcenie wyższe;
    min. rok doświadczenia w kredytowaniu podmiotów gospodarczych;
    wiedza z zakresu ekonomii, finansów i analizy kredytowania;
    znajomość prawa bankowego, czekowego, dewizowego;
    znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą usług finansowych;
    umiejętność budowania relacji z klientem, otwartość na zmiany;
    konsekwencja w realizacji zadań;
    znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków:
    zapewnienie klientom profesjonalnych informacji o produktach bankowych;
    przyjmowanie i ocena wniosków kredytowych, dokonywanie analiz działalności;
    monitorowanie kredytów i ich klasyfikowanie;
    przygotowanie i oferowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb finansowych
    klientów;
    profesjonalne i kompetentne reprezentowanie banku.

    Oferty prosimy przesyłać w terminie 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:

    Bank Zachodni WBK S.A.
    2 Oddział w Łodzi
    90-950 Łód˘, ul. Sienkiewicza 24
    Biuro Regionu

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych
    osobowych, Dziennik Ustaw Nr. 133 Poz. 883)