eGospodarka.pl

PracaAktualne oferty › Praca Gdańsk najnowsze oferty z dnia 2016-11-14

Praca Gdańsk najnowsze oferty z dnia 2016-11-14

2016-11-14 10:00

Efektywnie szukaj pracy, korzystając z ofert, prezentowanych za pośrednictwem naszego serwisu. Poniżej przedstawiamy najnowsze oferty pracy dla tych co chcą pracować w mieście Gdańsk .
Wiele osób pracuje za płacę minimalną lub na tzw. umowach śmieciowych. Na ogłoszenia oferujące korzystne warunki opowiadają setki kandydatów, a poszukujący pracy lub chcący zmienić dotychczasowe zajęcie muszą naprawdę postarać się, by znaleźć ofertę zatrudnienia odpowiadającą ich aspiracjom.

Gdańsk - miasto położone nad Morzem Bałtyckim, jest stolicą województwa pomorskiego i jednym z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, liczy: 460 517 mieszkańców. Aktualna stopa bezrobocia wynosi 5,4 procent. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Jeśli szukasz więcej informacji skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Proponowane ogłoszenia pracy z miasta Gdańsk :

1. Kasjer/ka
2. Kasjer/ka
3. pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
4. Kasjer/ka
5. Kasjer/ka

Zobacz więcej ogłoszeń pracy zamieszczonych w serwisie

oprac. : eGospodarka.pl

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Polecane oferty pracy

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd pracy.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.