PracaOferty pracy Buk › Magazynier z UDT (m/k) - praca do 31.10.2024

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Magazynier z UDT (m/k) - praca do 31.10.2024

Lokalizacja:

Buk

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • obsługa programu SAP - szkolenie stanowiskowe dla osób nieposiadających doświadczenia.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany oraz w weekendy do 31.10.2024,
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową do 31.10.2024 r,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00,
  • finansowanie kosztów opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie 50% karty MultiSport, dofinansowanie posiłków do kwoty 200 zł miesięcznie.

Miejsce pracy: Niepruszewo

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Przy okazji zawierania umów cywilnoprawnych, ważną kwestią staje się umieszczanie w nich klauzuli o zakazie konkurencji. Choć nie ma o niej mowy w Kodeksie cywilnym, przesłanki o jej dołączeniu, zgodnie z zasadą swobody umów, poruszył ...