PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista w Zespole Zamówień Publicznych

Kto szuka:

Akademia Sztuki Wojennej

Stanowisko:

Specjalista w Zespole Zamówień Publicznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • udział w pracy komisji przetargowej i czuwanie nad prawidłowością przebiegu procedur wyboru ofert,
  • publikowanie dokumentów zamówienia związanych z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego,
  • przygotowywanie Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ogłoszeń
  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej i właściwej obsługi prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego z wyłączeniem czynności opisu przedmiotu zamówienia, określenia istotnych postanowień umowy dotyczących terminów, dostaw, płatności i potrzeb użytkowników,
  • zapewnienie merytorycznej zasadności opracowywanych dokumentów
     w zakresie realizacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • udział w pracach dotyczących planowania zamówień publicznych,
  • samodzielnie prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie zamówień publicznych.

  • Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe z co najmniej 3 letnim stażem pracy lub średnie  z co najmniej 8 letnim stażem pracy,
  • ukończone kursy zamówień publicznych;
  • doświadczenie zawodowe – co najmniej dwuletnie na stanowisku związanym  z obsługą zamówień publicznych,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy oraz innych ustaw towarzyszących ustawie Prawo zamówień publicznych,
  • umiejętność obsługi komputera (aplikacje biurowe: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, programy prawnicze, poczta elektroniczna).
  • Wymagane dokumenty:

  • Curriculum Vitae,
  • Oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: specjalista Zespołu Zamówień Publicznych prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem)”.
  •  Osoby spełniające wymagania proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 31 maja 2024 r. na adres: Akademia Sztuki Wojennej, 00-910 Warszawa, al. gen. A. Chruściela 103, z dopiskiem „NABÓR NA STANOWISKO – SPECJALISTA  ZESPOŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH”

    Akademia Sztuki Wojennej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydat do zatrudnienia może zostać poproszony o rozmowę rekrutacyjną, w trakcie której może zostać sprawdzona wiedza i umiejętności merytoryczne.

    Dokumenty złożone w procesie rekrutacji można odebrać w Akademii Sztuki Wojennej w terminie do 7 dni od zakończenia rekrutacji. W przypadku ich nieodebrania są one niszczone.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-05-25

    do końca oferty: 17 dni

    pracodawca: Akademia Sztuki Wojennej

    branże: Administracja biurowa