PracaOferty pracy Warszawa › Piekarz/ cukiernik - blisko Metro Politechnika

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Piekarz/ cukiernik - blisko Metro Politechnika

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

-bieżąca produkcja wyrobów cukierniczych zgodna z zapotrzebowaniem

-obsługa maszyn piekarniczo-cukierniczych

-współpraca z personelem sprzedaży w zakresie zamówień oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy od kandydatów:

-doświadczenia w pracy na stanowisku piekarza/cukiernika lub w kuchni

-zdolności manualnych, sumienności

-aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

-umiejętności pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy

-gotowości do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, takie jak praca w nowym punkcie w Warszawie, umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 6 000 zł brutto, szkolenia stanowiskowe i wdrożenie, przyjazną atmosferę w pracy.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w branży piekarniczo-cukierniczej razem z nami!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering