eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Spawacz MIG/MAG/E

Kto szuka:

Techvisie B.V.

Stanowisko:

Spawacz MIG/MAG/E

Lokalizacja:

Holandia, Deventer

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

SPAWACZ MIG/MAG/E

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

WYMAGANIA:

- Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

- Ważne i podstemplowane certyfikaty spawalnicze,

- Certyfikat VCA mile widziany,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Spawanie i cięcie metali i ich stopów różnymi metodami oraz lutowanie palnikiem gazowym,

- Przygotowanie elementów do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, czyszczenie, sczepianie,

- Praca na podstawie rysunków konstrukcyjnych spawalniczych,

- Montaż i spawanie elementów konstrukcji,

- Usuwanie wad i niezgodności spawalniczych powstałych w procesie spawania,

- Konsweracja maszyn, urządzeń, sprzętu i osprzętu stanowiącego wyposażenie stanowiska spawalniczego.

OFERUJEMY:

- Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

- Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz TIG Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Plytkarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Techvisie B.V.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager czy też bardziej swojsko brzmiący menedżer zarządzający relacjami z klientem to stanowisko, którego znaczenie znacznie wzrosło w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to, aby najbliższa przyszłość miała to zmienić. Jakie ...