PracaOferty pracy Oświęcim › Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier

Kto szuka:

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Stanowisko:

Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier

Numer referencyjny:

536/MS/DBR

Lokalizacja:

Oświęcim

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
  • obsługa Klienta
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu
  • przygotowywanie zamówień dla Klientów
  • rozładunek i załadunek towarów
  • posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów
  • utrzymywanie porządku na magazynie i placu składowym

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • prawo jazdy kat. B
  • sprawność fizyczna – praca na stanowisku wymaga gotowości do podejmowania różnorodnych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera stolarki drzwiowej
  • zaangażowanie, rzetelność, uczciwość

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii
  • ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji
  • bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

branże: Dział techniczny