PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. Finansów i Controlingu

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista ds. Finansów i Controlingu

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Uczestnictwo w tworzeniu analiz controlingowych i raportów wewnętrznych,
  • Rejestrowanie faktur w ramach spółek z grupy kapitałowej,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych,
  • Przygotowanie przelewów oraz wprowadzenie ich do systemu bankowego,
  • Weryfikację bieżących płatności,
  • Nadzorowanie rozliczeń z kontrahentami,
  • Przygotowywanie raportów windykacyjnych w ramach spółek z grupy kapitałowej,
  • Automatyzację i optymalizację procesów raportowych,
  • Współpracę z bankami, firmami leasingowymi, biurem rachunkowym, kancelarią prawną oraz doradcą podatkowym.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, audytu finansowego, księgowości lub controllingu,
  • Wykształcenia wyższego (Finanse i Rachunkowość bądź pokrewne),
  • Znajomości przepisów prawa gospodarczego,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Dobrej znajomości programów MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładności oraz skrupulatności,
  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej oraz poczucia odpowiedzialności.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia,
  • Pakiet benefitów ( opieka medyczna Medicover, karta Medicover Sport, ubezpieczenie na życie),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, w profesjonalnym zespole.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – firmy działającej w branży IT, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Księgowość / Audyt