eGospodarka.pl


Zwiększ zasięg i skuteczność ogłoszenia

Wybierz dodatki promocyjne zwiększające skuteczność oferty pracy.Każdą ofertę zamieszczoną bezpośrednio w serwisie eGospodarka.pl można promować za pomocą dodatków, które zwiększą jej skuteczność i zasięg, a co za tym idzie liczbę uzyskanych aplikacji. W przypadku ofert typu BIZNES i PREMIUM część dodatków promocyjnych otrzymujesz już w cenie ogłoszenia. Niezależnie od tego możesz samodzielnie dodać wybraną promocję do każdego typu oferty pracy. Promocję do oferty można dodać zarówno przy jej zakupie (dodatki są dostępne do wyboru w koszyku i na stronie zamówienia), jak i już po opublikowaniu oferty (za pomocą linków w panelu Klienta).LOGO pracodawcy na liście ofert

Logo pracodawcy na liście ofert skutecznie przyciąga uwagę aplikantów i zwiększa skuteczność ogłoszenia. Osoby poszukujące pracy chętniej klikają w oferty z widocznym logo na liście.

Cena: 29 zł zamów

Rada: Aby dodatkowo zwrócić uwagę na swoją ofertę, połącz promocje i dodaj do ogłoszenia wyróżnienie jako SUPER OFERTA lub PODŚWIETLENIE.PODBICIE / ODŚWIEŻENIE DATY oferty na liście

Podbicie (odświeżenie daty) ogłoszenia to przeniesienie go w wybranym dniu publikacji ponownie na początek listy ofert.

Ogłoszenie znajdzie się na początku listy z nową datą publikacji oraz zostanie wysłane w powiadomieniach e-mail, dzięki czemu kandydaci ponownie zobaczą je jako nowo opublikowane, a Ty zyskasz więcej CV.

Cena: 19 zł zamów

Rada: Aby dodatkowo zwrócić uwagę na swoją ofertę, połącz promocje i dodaj do ogłoszenia PODŚWIETLENIE.Wyróżnienie oferty na liście "PODŚWIETLENIEM"

Ramka wokół oferty na liście oraz żywy i kontrastowy kolor tła skutecznie przyciągają uwagę do ogłoszenia.

Cena: 17 zł zamów

Rada: Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na swoje ogłoszenie, połącz promocje i dodaj do ogłoszenia wyróżnienie jako SUPER OFERTA lub jako PILNE.POZYCJONOWANIE oferty

Dzięki pozycjonowaniu Twoje ogłoszenie przez 7 dni będzie się dodatkowo pokazywało rotacyjnie na liście promowanych ofert pracy znajdującej się na każdej stronie z listą ofert ponad zwykłymi wynikami wyszukiwania.

Dzięki tej formie promocji Twoja oferta pracy będzie miała znacznie szersze dotarcie.

Cena: 29 zł zamów

Rada: Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na swoje ogłoszenie, połącz promocje i dodaj do ogłoszenia PODŚWIETLENIE. Dzięki temu będzie ono dodatkowo wyróżnione kolorem na liście ofert wśród zwykłych wyników wyszukiwania.SUPER OFERTA: Wyróżnienie na liście znakiem "POLECAMY"

Wyróżnienie oferty na liście za pomocą belki "POLECAMY" przyciąga uwagę i znacznie zwiększa zainteresowanie ofertą. Dodatkowo ogłoszenie zostanie dodane do katalogu super ofert dostępnego na stronie głównej działu Praca.

Cena: 27 zł zamów

Rada: Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na swoją ofertę pracy, połącz promocje i dodaj do ogłoszenia PODŚWIETLENIE.Wyróżnienie oferty na liście jako "PILNE"

Kontrastowa czerwona ramka przyciąga uwagę do ogłoszenia, a oznaczenie oferty znakiem PILNE dodatkowo pokazuje osobom szukającym pracy, że zależy Ci na szybkim kontakcie.

Cena: 14 zł zamów

Rada: Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na swoje ogłoszenie, połącz promocje i dodaj ogłoszenie PODŚWIETLONE.

Możesz także dokupić dodatkowe PODBICIE oferty, które w wybranym dniu publikacji przeniesie ją ponownie na początek listy ofert.Promocja Twojego ogłoszenia poza serwisem eGospodarka.pl

Bez żadnych dodatkowych opłat zamieścimy Twoją ofertę pracy na serwisach partnerskich i współpracujących z nami wyszukiwarkach ofert pracy. Twoje ogłoszenie pojawi się m.in. w następujących serwisach:Jooble

adzuna

trovit

Neuvoo

Senior.plCo zyskujesz dodatkowo?

 • obecność w wyszukiwarce

  Ogłoszenie będzie dostępne w wynikach wyszukiwania działu Praca dla wszystkich użytkowników serwisu eGospodarka.pl.
 • możliwość dodania informacji po publikacji

  W każdej chwili możesz edytować treść swojego ogłoszenia. W razie potrzeby możesz też samodzielnie usunąć je z serwisu.
 • promocja w powiadomieniach e-mail

  Ponad 78 tys. osób subskrybujących newsletter o ofertach.
 • gwarancja wysokiej pozycji Twojej oferty

  Oferty zamieszczone bezpośrednio na eGospodarka.pl są zawsze wyżej na wynikach wyszukiwania niż analogiczne oferty z innych źródeł.Jak dodać promocję do oferty pracy?


I

Chcę promować opublikowane wcześniej ogłoszenie

Zapoznaj się z informacjami powyżej i wybierz opcje promocji, z których chcesz skorzystać.

Zaloguj się do Panelu Klienta i wejdź na listę swoich aktywnych ofert pracy.

Przy ofercie, którą chcesz promować, kliknij w przycisk "DODAJ PROMOCJĘ"

Zaznacz opcje promocji, które chcesz zastosować i kliknij button "DOKUP WYBRANĄ PROMOCJĘ". Zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia. Sprawdź dane w formularzu i wyślij go on-line.

Wybierz formę płatności i zapłać za zamówienie.

Przy płatności za pośrednictwem przelewy24.pl (przelew online lub karta płatnicza), od razu po wysłaniu przelewu wybrane opcje promocji zostaną zastosowane do Twojego ogłoszenia.

W przypadku przelewu tradycyjnego, zamówione dodatki promocyjne dostępne będą dopiero po wpłynięciu na nasze konto należności (zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 2 dni robocze). Po otrzymaniu od nas mailem informacji o wpłynięciu należności, wejdź na listę swoich aktywnych ofert pracy i przy ofercie, którą chcesz promować i kliknij w przycisk "DODAJ PROMOCJĘ". Zaznacz wybrane pozycje na liście "Opcje promocji dostępne w Twoim pakiecie" i zatwierdź je przyciskiem "ZASTOSUJ WYBRANE DODATKI".

Na podany w zamówieniu adres e-mail otrzymasz fakturę za wykupione dodatki promocyjne.


UWAGA: możesz także zamówić wybrany dodatek promocyjny bezpośrednio z tej strony, klikając przy nim przycisk "ZAMAWIAM". Wówczas po dokonaniu płatności i potwierdzeniu przez nas jej otrzymania, przejdź do listy swoich aktywnych ofert pracy i zastosuj wybrane dodatki promocyjne w taki sam sposób, jak to zostało opisane powyżej dla płatności przelewem tradycyjnym.


II

Chcę promować ogłoszenie, które dopiero opublikuję

Wybierz rodzaj ogłoszenia o pracę, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i kliknij "ZAMAWIAM". Dostępne typy ofert pracy (START, BIZNES i PREMIUM) różnią się od siebie m.in. długością widoczności oferty w serwisie, liczbą kategorii (branż) i województw, w których można zamieścić pojedynczą ofertę oraz dodatkami promocyjnymi zwiększającymi zasięg, widoczność i skuteczność ogłoszenia.

Wybrane dodatkowe opcje promocji będziesz mógł dodać do zamawianego ogłoszenia wybierając je z listy proponowanych dodatków dostępnej w ramach formularza zamówienia.