eGospodarka.pl

Skorzystaj z pakietów ogłoszeń
i publikuj oferty pracy jeszcze taniej

Szukasz pracowników częściej niż raz w roku? Skorzystaj z rocznych pakietów ogłoszeń. Publikuj oferty pracy szybko i wygodnie, kiedy tylko potrzebujesz.

wybierz pakiet ogłoszeń


Co jakiś czas szukasz nowych pracowników? Przewidujesz poszerzenie kadry lub zmiany na obecnych stanowiskach? W Twojej firmie oferty pracy pojawiają się częściej niż raz w roku? Ta oferta jest dla Ciebie. Skorzystaj z atrakcyjnych pakietów ogłoszeń i zmniejsz koszty rekrutacji. Na wykorzystanie każdego pakietu masz rok od momentu zakupu.


Pakiety ogłoszeń

Ogłoszenia START
liczba
ofert
cena
pakietu
oszczędzasz
5 116 zł 29 zł zamów
10 226 zł 64 zł zamów
20 435 zł 145 zł zamów
Ogłoszenia BIZNES
liczba
ofert
cena
pakietu
oszczędzasz
5 316 zł 79 zł zamów
10 616 zł 174 zł zamów
20 1 185 zł 395 zł zamów
Ogłoszenia PREMIUM
liczba
ofert
cena
pakietu
oszczędzasz
5 996 zł 249 zł zamów
10 1 942 zł 548 zł zamów
20 3 735 zł 1 245 zł zamów


Jak to działa?


1

Wybierz pakiet

  • Wybierz pakiet ogłoszeń najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

2

Złóż zamówienie

  • Wypełnij online formularz zamówienia podając dane do faktury i dane kontaktowe.
  • W zamówieniu możesz dobrać dodatki promocyjne, których nie mają oferty pracy w Twoim pakiecie, aby zwiększyć ich zasięg i skuteczność.
  • Sprawdź poprawność danych z zamówienia i wyślij je online.
  • Dla nowych Klientów na tym etapie zostanie utworzone bezpłatne konto firmowe. Konto umożliwia samodzielną publikację ogłoszeń i zarządzanie nimi.

3

Zapłać online lub tradycyjnie

  • Wybierz metodę płatności i zapłać za zamówiony pakiet.
  • Dostępne formy to przelew bankowy, przekaz pocztowy oraz szybki przelew online i płatność kartą za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl. W przypadku dwóch pierwszych metod otrzymasz fakturę proforma, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.
  • Po płatności na podany w zamówieniu adres e-mail otrzymasz fakturę za usługę oraz potwierdzenie aktywacji pakietu. Faktura będzie także dostępna do pobrania na Twoim koncie firmowym w zakładce "Moje faktury".

4

Publikuj oferty pracy, kiedy tego potrzebujesz

  • Aktywacja zamówionego pakietu ogłoszeń nastąpi niezwłocznie po wpłynięciu na nasze konto należności. W przypadku skorzystania z usługi przelewy24.pl (przelew online lub karta płatnicza) odbywa się to niemal natychmiast po prawidłowo przeprowadzonej transakcji, w przypadku płatności tradycyjnej trwa to zazwyczaj do 2 dni roboczych (w tym przypadku wiadomość o aktywacji usługi otrzymasz na podany w zamówieniu adres e-mail).
  • Zaloguj się do panelu użytkownika, wprowadź ofertę pracy i ustal datę publikacji. Ogłoszenia możesz opublikować w dowolnym momencie przez rok od zakupu pakietu.


Gwarancja

Obawiasz się, że nie wykorzystasz wszystkich ogłoszeń z pakietu w ciągu roku i przepadną? Zamów po roku kolejny pakiet, a niewykorzystane oferty pracy z poprzedniego pakietu znów będą dostępne do wykorzystania na Twoim koncie jako bonus do nowego pakietu.

Wybierz pakiet ofert pracy