PracaOferty pracy Antwerpia › Wulkanizator / monter opon, 16,10€ - 17,71€ brutto/h, Antwerpia, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Wulkanizator / monter opon, 16,10€ - 17,71€ brutto/h, Antwerpia, Belgia

Lokalizacja:

Antwerpia, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii
  • wymiana opon praca w szybkim tempie +/- 20-30 minut
  • kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika
  • demontaż kół oraz opon z felg
  • wyważanie kół
  • obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
  • obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie)
  • praca zespołowa

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej
  • super stawkę godzinowa 16,10€ brutto/h - za pierwsze 500h przepracowanych u klienta. +500h stawka 17,71€ brutto/h
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)
  • pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin.
  • możliwość korzystania z zakwaterowania w pokoju 2-osobowym oferowanego przez firmę – koszt 98€/tydzień
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 9€ miesięcznie
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu.
  • pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta).
  • zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125€ (na podstawie paragonu za paliwo/biletu z dnia przyjazdu)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • masz doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym lub
  • szybko się uczysz, jesteś punktualny i chcesz zdobyć doświadczenie w branży
  • umiesz korzystać następujących maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki
  • potrafisz komunikować się po angielsku lub francusku lub holendersku – WARUNEK KONIECZNY
  • masz prawo jazdy - warunek konieczny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe