PracaOferty pracy Andijk / Holandia › TRAKTORZYSTA (PRACA SEZONOWA, JEDNA ZMIANA, BEZ JĘZYKA)

Kto szuka:

E&A Sp. z o.o.

Stanowisko:

TRAKTORZYSTA (PRACA SEZONOWA, JEDNA ZMIANA, BEZ JĘZYKA)

Lokalizacja:

Andijk / Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracodawca ma swoją siedzibę w miejscowości Andijk, zajmuje się hodowlą i dystrybucją piwonii. Praca na polu  stanowisku traktorzysty.

Zakres obowiązków:

  • jazda traktorem między rzędami kwiatów i rozstawianie skrzynek.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 14,00€ brutto/h + dodatki, z dodatkiem urlopowym i rezerw na poczet urlopu : 16,68€ brutto/h
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. T
  • min 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu traktoru
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: E&A Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska