eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Spawacz TIG+MIG - zbiorniki

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz TIG+MIG - zbiorniki

Lokalizacja:

Holandia, ‘t Zand

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Spawanie zbiorników wielkogabarytowych ze stali nierdzewnej - 50% TIG, 50% MIG
  • Praca wykonywana w oparciu o rysunek techniczny
  • Budowa zbiorników od podstaw
  • Średnica zbiorników - 4m-15m , wysokość od 5m-24m
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia na własnej działalności gospodarczej

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego na poziomie dobrym
  • Znajomość języka angielskiego/holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza techniczna o stali nierdzewnej
  • Doświadczenie jako spawacz 131/141 RVS minimum 5 lat

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 580€ netto / 40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin - do 15h tygodniowo
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Ubrania i buty robocze oraz maska spawalnicza
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 33 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna