eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Spawacz autogen (Niemcy)

Kto szuka:

SILVERHAND

Stanowisko:

Spawacz autogen (Niemcy)

Lokalizacja:

Niemcy, Münster / Borken

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Nr ref. 15416 - Budownictwo / Technika / Instalatorstwo

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 – 14,00 EUR brutto / godzinę + 50,00 EUR diety dziennej
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy na jednej budowie nawet do 12 miesięcy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • spawanie rur do ogrzewania autogenem
  • spawanie rur do wody

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  •  prawo jazdy kat. B i samochód

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: SILVERHAND

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Badanie zrealizowane przez serwis Aplikuj.pl rzuca światło na podejście Polaków do zmiany pracy oraz częstotliwość podejmowania decyzji w tym zakresie. Okazuje się, że większość z nas zdecydowała się na taki krok od 4 do 9 razy w ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.