eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Robotnik układania asfaltu / Majster

Kto szuka:

Munck Asfalt

Stanowisko:

Robotnik układania asfaltu / Majster

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osób, które:
  • Posiadają doświadczenie w układaniu asfaltu i obsłudze urządzeń
  • Posiadają prawo jazdy kat. B, mile widziane także kat. C
  • Są pozytywnie nastawione do pracy i wspierają zespół w wykonywaniu zadań
  • Są niezawodne, w dobrej kondycji fizycznej i lubią pracę na świeżym powietrzu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli ubiegasz się o stanowisko majstra, z przyjemnością widzimy doświadczenie w zawodzie, umiejętność kierowania i motywowania innych, oraz umiejętność komunikacji, koordynacji i płynnej współpracy z kierownikiem.

W swoim podaniu prosimy o określenie, czy ubiegasz się o stanowisko majstra czy robotnika.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Miejsce w naszym zespole, gdzie kultura zaangażowania i współpracy jest priorytetem
  • Miejsce pracy z naciskiem na bezpieczeństwo i warunki pracy
  • Wynagrodzenie i emeryturę zgodne z przepisami
Informacje praktyczne:
  • Adres firmy: Lyngageren 63, 4000 Roskilde, Dania
  • Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania. Istnieje możliwość postawienia przyczepy kempingowej na naszej działce kempingowej na naszym terenie
  • Kandydat samodzielnie musi przybyć do Danii
  • Wymagane jest posiadanie obywatelstwa UE
  • Chętnie pomożemy w rejestracji w Danii
  • Zarobki zależne od doświadczenia, ale w przedziale od 144 do 172 DKK za godzinę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Munck Asfalt

branże: Praca fizyczna