eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Pracownik ogólnobudowlany.

Kto szuka:

EuropaJOB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Francja, okolice Chambery
Rozpoczęcie pracy: 27.05.
Opis stanowiska:
• prace ogólnobudowlane

• prace wewnątrz i na zewnątrz budynków

• praca dodatkowe: malowanie, układanie płytek, tynkowanie, szpachlowanie, montaż płyt k/g, prace stolarskie, drobne prace elektryczne i hydrauliczne

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + dieta + płatne nadgodziny
• rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: EuropaJOB Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura