PracaOferty pracy Holandia › Pracownik magazynu (łóżka i materace) Uden

Kto szuka:

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynu (łóżka i materace) Uden

Lokalizacja:

Holandia, Uden

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracodawca zajmuje się produkcją i sprzedażą stylowych systemów do spania, takich jak materace, łóżka i sprężyny skrzynkowe.

Poszukujemy pracowników magazynu. Praca na dziale towarów przychodzących, który obejmuje rozładunek przychodzących towarów, takich jak łóżka, sprężyny skrzynkowe, części łóżek, materace itp. (praca wymagająca fizycznie).

• Systemy spania do kompletacji zamówień

• Kompletacja zamówień małych tekstyliów

• Obsługa wózka wysokiego składowania

 Lokalizacja: Uden

Praca w systemie zmianowym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
- motywacja oraz chęci do pracy
- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

- dobra kondycja fizyczna

- dyspozycyjność na długi okres czasu

 Co oferujemy?

Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Hobij International Work Force Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna