PracaOferty pracy Rheda-Wiedenbrück › Pracownik linii produkcyjnej

Kto szuka:

Tec-Point GmbH

Stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja:

Rheda-Wiedenbrück

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Oferujemy pracę dla osób posiadających kwalifikacje i doświadczenie w branży mięsnej ale także dla osób bez doświadczenia(oferujemy przyuczenie i przeszkolenie).
  • Brak przeciwwskazań do pracy z mięsem (alergie, choroby skóry).
  • Brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach.
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy
  • Wynagrodzenie: 12,20€ brutto na godzinę plus premie i dodatki za pracę w godzinach nocnych (wynagrodzenie miesięczne od 1600,00 do 3200,00 brutto).
  • Pracę w systemie jedno lub dwu zmianowym, 7-9 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu.
  • Pierwsza umowa o pracę jest na czas określony, po dwóch latach pracy umowa na czas nieokreślony. Oferujemy urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni i przynajmniej 40- to godzinny tygodniowy czas pracy.
  • Pracodawca oferuje zakwaterowanie, koszt zakwaterowania wynosi 254,00€.
  • Dla małżeństw i par oferujemy wspólne zakwaterowanie.
  • Dotowana kantyna, koszt pełnowartościowego posiłku od 2,50€ do 3,50€.
  • Od dochodów uzyskanych w Niemczech jest odprowadzany podatek. Na koniec roku możliwość rozliczenia się z podatku i możliwość zwrotu części zapłaconego podatku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Szwacz / Szwaczka Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Gwarancji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Tec-Point GmbH

branże: Produkcja / Przemysł