PracaOferty pracy Den Bosch › Pracownik kuchni/kasjer (Burger King) 13,27€ brutto/h Den Bosch

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik kuchni/kasjer (Burger King) 13,27€ brutto/h Den Bosch

Lokalizacja:

Den Bosch

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • jako kasjer będziesz odpowiedzialny za sprawną obsługę klientów, przyjmowanie zamówień oraz dbanie o dostarczanie odpowiednego zamówienia, będziesz również  odpowiadać na pytania klientów i dbać o pozytywny wizerunek firmy
  • podczas pracy na kuchni będziesz robić burgery z użyciem najwyższej jakości produktów oraz wykonywać wszystkie zamówienia przychodzące na kuchnie z należytą starannością i dokładnością
  • praca w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 13,27€ brutto/h
  • elastyczny grafik oraz wspólne ustalanie godzin pracy
  • możliwość rozwoju oraz awansu (kursy, szkolenia wprowadzające)
  • 50% zwrotu kosztów podróży za dojazdy od 10 km wzwyż
  • 10% dodatek za godziny przepracowane w nocy między 00.00-06.00
  • dodatek w dni wolne od pracy
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • 25 dni urlopu przy pełnym etacie
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • swobodna komunikacja w języku angielskim lub holenderskim
  • pozytywne nastawienie oraz umiejętność radzenia sobie z klientami
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • gotowość do ciężkiej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...