PracaOferty pracy Holandia › Praca w magazynie Ceva Logistics dla Zalando

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w magazynie Ceva Logistics dla Zalando

Lokalizacja:

Holandia, Bleiswij

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień internetowych sklepu online, takich artykułów jak: odzieży, buty, akcesoria
  • Pakowanie zebranych zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • Sortowanie spakowanych zamówień i umieszczanie w wyznaczonych miejscach
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie pracy. Zgłaszanie wszelkich niedoskonałości
  • Drobne prace magazynowe

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stawka: 13,27€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 10%-50%
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Darmowy transport do pracy
  • Praca przy markowej odzieży światowych projektantów
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość podjęcia pracy w parach
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna