PracaOferty pracy Szwecja › Monter słupów i linii energetycznych 400kV, Szwecja

Kto szuka:

Bemanningscentralen I Norr AB

Stanowisko:

Monter słupów i linii energetycznych 400kV, Szwecja

Lokalizacja:

Szwecja, Luleå

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Bemanningscentralen I Norr AB zatrudni Monterów słupów energetycznych / Monterow linii energetycznych 400kV do pracy w Szwecji.

Od kandydatów oczekujemy udokumentowanego doświadczenia.

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie na szwedzkiej umowie o pracę,
  •  Możliwość długotrwałego zatrudnienia, po okresie próbnym,
  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 – 3500 euro/miesiąc plus dodatki (dodatki branżowe, nadgodziny),
  • Praca w pelnym wymiarze godzin, z możliwością wypracowania większej ilości godzin.
  • Bilety na przejazd do Szwecji,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Szwecji oraz wsparcie w kontaktach ze szwedzkimi urzędami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Bemanningscentralen I Norr AB

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka