PracaOferty pracy Francja › Monter dociepleń budynków - bez języka - od czerwca!

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Monter dociepleń budynków - bez języka - od czerwca!

Lokalizacja:

Francja, okolice Clermont-Ferrand

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • docieplanie budynków styropianem lub wełną (dużo rzadziej)
  • nakładanie tynku zewnętrznego (głównie tynk silikonowy)
  • praca na wysokości powyżej 3m, na rusztowaniach, czasem zwyżkach
  • praca w ekipie polsko- francuskiej
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy (praca przez cały rok!)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wynagrodzenie miesięczne przy 170h – ok. 2300-2400€ netto
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji 50-100€
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki 3x w miesiącu
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy jako monter dociepleń
  • umiejętność tynkowania
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • mile widziane prawo jazdy i własne auto
  • niewymagana znajomość j. obcego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura