PracaOferty pracy Untermeitingen › LAKIERNIK SAMOCHODOWY do zakładu lakierniczego

Kto szuka:

LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

Stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY do zakładu lakierniczego

Untermeitingen, Bitburg, Holzminden, Witzleben, Amberg, Nördlingen, Schongau, Laupheim, Hardheim

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zabezpieczanie elementów aut przed przeprowadzeniem lakierowania
  • Demontaż i montaż lakierowanych elementów
  • Lakierowanie pojazdów
  • Weryfikacja powłoki lakierniczej
  • Zaprawki lakiernicze itp.
  • Lakierowanie części samochodowych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. A2 (warunek konieczny)
  • Ogólne umiejętności związane z zawodem lakiernika samochodowego
  • Wykształcenie mile widziane kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14-17 EUR brutto/godzinę
  • Dieta 28 EUR netto/dzień
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 518089049 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 Listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.