PracaOferty pracy Kassel › Komisjoner w hurtowni opon- Praca w Niemczech z zakwaterowaniem

Kto szuka:

Grupa Ideal

Komisjoner w hurtowni opon- Praca w Niemczech z zakwaterowaniem

Lokalizacja:

Kassel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

KOMISJONER W HURTOWNI OPON

Wynagrodzenie: 2550 – 2650 euro brutto miesięcznie

Miejsce pracy: okolice Kassel

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Praca na wysokości do 3 m
  • Rozładunek zamówień, praca z instrukcją

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego (znajomość niemieckich liczebników)
  • Dobrego wzroku
  • Sprawności fizycznej
  • Zaangażowania i dokładności w powierzonych obowiązkach
  • Chęci długoterminowej pracy

Doceniamy w pracownikach:

  • odpowiedzialność i uczciwość
  • koleżeńskość
  • pracę zespołową

Co oferujemy:

  • Stawkę godzinową – 14,15 euro brutto/ h
  • Zapewniamy zakwaterowanie, 2-3 osobowe pokoje z łazienkami i balkonami
  • Polski zespół w pracy/ polscy brygadziści i koordynatorów
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażonych domach, mieszkaniach lub pensjonatach/pokoje 2-3 osobowe
  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • Możliwość zaliczek
  • Wynagrodzenie wypłacane 10. dnia miesiąca

W pakiecie mamy dodatki:

  • 100EUR netto za POLECENIE pracowników do pracy
  • 125EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Gwarantujemy również:

  • 200 EUR brutto premii półrocznej ( Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
  • płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
  • możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)
  • możliwości zostania na dłużej –  jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres
  • szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć
  • stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach. Czy to rozwiązanie się sprawdzi?

    Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach. Czy to rozwiązanie się sprawdzi?

    W latach 90 ubiegłego wieku popularne stało się wykorzystanie opcji na akcje w wynagrodzeniach. Taki trend zapoczątkowały firmy z branż technologicznych. Obecnie część firm z tych branż stosuje nową formę wypłaty wynagrodzenia - płace ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Jaki powinien być idealny system premiowy? Przede wszystkim powinien angażować pracowników i zwiększać ich produktywność. Gdy już to wiemy, musimy się zastanowić, czy premiowanie jest w ogóle w stanie takie cele spełniać. Jak się ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...