PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca kat. C 2650-2850 euro na rękę, solo, stałe godziny pracy, darmowe zakwaterowanie

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C 2650-2850 euro na rękę, solo, stałe godziny pracy, darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 2650-2680 € na rękę
  • Zaliczki do pobrania
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld 250€ na dziecko, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Możliwość skorzystania z naszego BEZPŁATNEGO zakwaterowania
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • System premiowy za polecenie nowego pracownika
  • Szybki proces rekrutacji i start pracy

OPIS OFERTY:

  • Praca bezpośrednio w Hamburgu
  • Ciężarówka: solówka 12 ton
  • Praca TYLKO od poniedziałku do piątku
  • Godziny pracy: 7:00-16:00/17:00
  • Bezpłatne zakwaterowanie

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii C z kodem 95
  • Doświadczenia jako kierowca ciężarówki kat. C lub CE
  • Podstawowej znajomości niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy