PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2900-3100 euro na rękę, plandeka, trasy międzynarodowe, bez załadunków i rozładunków

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE, 2900-3100 euro na rękę, plandeka, trasy międzynarodowe, bez załadunków i rozładunków

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oczekujemy od kierowcy:

  • Prawa jazdy kat. CE i kartę kierowcy
  • Doświadczenia na plandece, najlepiej na trasach międzynarodowych
  • Znajomości niemieckiego lub angielskiego

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Baza firmy w okolicy Norymbergii
  • Trasy dalekie, po Niemczech i do Belgii
  • Zestaw: plandeka
  • Transport stali
  • Brak załadunków i rozładunków po stronie kierowcy
  • Duża firma posiadająca ponad 300 nowoczesnych aut

Kierowcy oferujemy:

  • Bardzo wysoką pensję 2900-3100€ na rękę
  • Stabilność zatrudnienia – niemiecka umowa o pracę
  • Świadczenia niemieckie – Kindergeld, ubezpieczenie, składki emerytalne
  • ZALICZKI do pobrania
  • Wsparcie i opiekę od pierwszego dnia pracy (po polsku)
  • System poleceń pracowniczych – zyskaj premię 200€
  • SZYBKIE ROZPOCZĘCIE PRACY

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy