PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca C+E 2705-2905 euro na rękę, Berlin, wokół komina, wolne weekendy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca C+E 2705-2905 euro na rękę, Berlin, wokół komina, wolne weekendy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się pod Berlinem
  • Trasy wokół komina
  • Zestaw: Tandem 12 ton z platformą podnośną
  • Praca TYLKO od poniedziałku do piątku, w ciągu dnia
  • Codzienny powrót do bezpłatnego zakwaterowania

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 2705-2905 euro na rękę
  • Opcję pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia: Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Polskojęzyczną, stałą opiekę koordynatora
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w systemach
  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w transporcie drobnicowym (spedycja paletowa)
  • Minimalnej znajomości niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy