PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2320/2520 Euro na rękę, wywrotka, Berlin, weekendy w Polsce

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 2320/2520 Euro na rękę, wywrotka, Berlin, weekendy w Polsce

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracy

sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz

Chcesz zarabiać w Euro a na weekendy wracać do Polski? Dzięki nam znajdziesz pracę w Niemczech! Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:
  • Zarobki 2320/2520 Euro na rękę
  • Pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Możliwe zjazdy na weekendy do Polski
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się bezpośrednio w Berlinie
  • Zestaw – Wywrotka naczepa
  • Przewóz materiałów sypkich na place budowy
  • Polskojęzyczni dyspozytorzy
  • Praca całoroczna
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Minimalnego doświadczenia w kategorii C+E
  • Bardzo podstawowej znajomości języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy