PracaOferty pracy Bielefeld › Elektryk przemyslowy- utrzymanie ruchu - podstawy PLC/SPS - od 15€ na reke + kwatera -bez Zeitkonta

Kto szuka:

luckywork personalservice GmbH

Elektryk przemyslowy- utrzymanie ruchu - podstawy PLC/SPS - od 15€ na reke + kwatera -bez Zeitkonta

Lokalizacja:

Bielefeld

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta z siedziba w okolicach Drezna (140km od Zgorzelca) szukamy elektryka utrzymania ruchu. W firmie pracuja pracownicy z Czech - co powinno ulatwic nieco komunikacje.

Praca przy utrzymaniu ruchu i bierzacych serwisach maszyn i urzadzen w odlewni metalu.

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony

• Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawki od 15€ netto w gore (na reke)

• Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu

• Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe

• Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

• Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco

• Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres

• Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania stawiane pracownikowi:

-doswiadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu

-znajomosc podstaw PLC/SPS

-gotowosc do pracy zmianowej

-wlasne auto bedzie ulatwieniem

-znajomosc przynajmniej podstaw jezyka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: luckywork personalservice GmbH

branże: Informatyka / Telekomunikacja