eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Kto szuka:

Work-Shop Sp. z o.o.

Stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Elektryk przemysłowy – 3000 EUR netto – 36199 Rotenburg a. d. Fulda

  • wsparcie, konserwacja i naprawa maszyn używanych w firmie (tokarki, centra frezarskie), a także technologii energetycznej i budowlanej
  • zapewnienie dostępności systemów i maszyn poprzez stałe utrzymywanie gotowości operacyjnej, rozwiązywanie problemów i optymalizację systemu
  • samodzielne izolowanie, rozpoznawanie i usuwanie przyczyn usterek
  • rozwiązywanie problemów, usuwanie usterek
  • uruchamianie i testowanie maszyn
  • tworzenie schematów obwodów za pomocą programów rysunkowych CAD
  • ścisła współpraca ze wszystkimi pracownikami produkcji
  • ogólne czynności elektroniczne
  • czynności manualne (okablowanie)
  • obsługa sterowników Siemens S5, S7 i NC/CNC

Elektryk przemysłowy – 2900 EUR netto – 24966 Sörup

  • prewencyjna konserwacja maszyn narzędziowych i instalacji odlewniczych
  • usuwanie awarii na maszynach narzędziowych i instalacjach odlewniczych
  • wsparcie i wykonanie nowych instalacji i modyfikacji istniejących
  • konserwacja ze szczególnym uwzględnieniem zadań elektrycznych

Elektryk przemysłowy – 2700 EUR netto – 07580 Ronnenburg

  • czytanie schematów elektrycznych
  • napięcie: 230-400 Volt
  • diagnostyka usterek maszyn oraz regulacje
  • przetworniki częstotliwości -> odczyt błędów z wyświetlacza (mile widziane)
  • technika sterowania – sensoryka
  • konserwacja maszyn
  • analiza (umiejętność oceny)
  • testowanie i podłączanie czujników

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2700 lub 3000 EUR netto / miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w zawodzie - minimum 2 lata
  • Chęć do pracy
  • Uczciwość
  • Samochód do dyspozycji na wyjazd - koniecznie
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA OPERATOR MASZYN CNC Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MALARZ TAPECIARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Work-Shop Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe