eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Cieśla szalunkowy - Holandia

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Cieśla szalunkowy - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Tilburg - Holandia
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: bezterminowo
Zarobek na start w zależności od doświadczenie: 550-600€ netto /40godz
Możliwość nadgodzin: tak

Szalunki w systemach PERI i DOKA, wylewanie betonu. Mile widziane brygady.

WYMAGANIA

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Mile widziane
- znajomość rysunku
- certyfikat VCA

OFERUJEMY

- holenderską umowę o pracę
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu
- wynagrodzenie płatne na konto
- tygodniowy zarobek netto: 550-600 euro/40 godz
- bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z WI-FI
- bezpłatne holenderskie ubezpieczenie
- opiekę koordynatora
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura