eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Kucharz (K/M)

Kto szuka:

Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto

Stanowisko:

Kucharz (K/M)

Numer referencyjny:

Kucharz/04/2024/MIGSM

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OSOBOWOŚĆ

Jeśli:

  • Czujesz się kimś wyjątkowym
  • Dzielisz naszą pasję gościnności
  • Nie ustajesz w swoim rozwoju
  • Masz odwagę pójść dalej
  • Czujesz w sobie ducha zdobywcy
  • Jesteś innowacyjny
  • Pasjonuje Cię gotowanie i poszukiwanie nowych smaków
  • Szacunek i zaufanie są  dla Ciebie ważne
Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

JAK O CIEBIE ZADBAMY
  • zapewnimy Ci umowę o pracę
  • nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
  • pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach
  • damy możliwość rozwoju w światowej sieci  AccorHotels

Wymagania stawiane pracownikowi:

TWOJA MISJA

W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, kreatywości i przede wszystkim pasji, aby goście mogli cieszyć się smakami doskonałej kuchni. Dzięki Twojej inicjatywie poszerzymy i udoskonalimy naszą ofertę kulinarną.

Firma oferuje:

NASZE OCZEKIWANIA

Powinieneś być pasjonatem gotowania, osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, której praca jest jednocześnie jej pasją. Potrafisz pracować z innymi, swoją postawą zachęcasz innych do pracy z Tobą, powinieneś dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć  z tego satysfakcję. Starasz się osiągać jak najlepsze rezultaty.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering