PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży B2B

Kto szuka:

Benefit Systems S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży B2B

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na rozgrzewkę kilka pytań
  • Czy możesz pochwalić się doświadczeniem w aktywnym pozyskiwaniu klientów?
  • Zimne telefony są dla Ciebie dobrym krokiem na drodze do budowania relacji z potencjalnymi klientami?
  • Lubisz kontakt z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz spotkania bezpośrednie?
  • Jesteś osobą potrafiącą rozpoznać potrzeby klienta i sprzedajesz wyłącznie na zasadzie WIN-WIN?
  • Kontakt z klientem powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?
  • Masz za sobą pierwsze kroki w sprzedaży, a może zajmujesz się tym od lat, ale potrzebujesz nowej energii do działania?
Sprawdź swój codzienny plan treningowy
  • W naszym zespole będziesz odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.
  • Zajmiesz się sprzedażą Programu MultiLife oraz MultiSport - jednego z głównych świadczeń oczekiwanych na rynku pracy oraz otrzymasz bazę potencjalnych klientów, którą będziesz rozbudowywać.
  • Twoimi codziennymi zadaniami będą przede wszystkim kontakty telefoniczne z klientami, badanie ich potrzeb, przygotowywanie i przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych w formule bezpośredniej lub online.
  • Będziesz prowadzić działania wdrażające Program MultiSport i MultiLife wśród nowych firm.
  • Nasza drużyna to sami super zawodnicy, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w nowej firmie.
  • W trakcie programu wdrożenia wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię sprzedaży.
  • Otrzymasz niezbędny ekwipunek w postaci telefonu, laptopa, bazy potencjalnych klientów, wygodnego stanowiska pracy i wielu innych :)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

Możesz liczyć na nasze wsparcie!
  • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz prowizją od każdej sprzedaży bez górnego limitu.
  • Dzięki szkoleniom ogólnorozwojowym, produktowym oraz sprzedażowym będziesz rozwijać swoje umiejętności.
  • Możesz skorzystać z interaktywnej platformy do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia.
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą.
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy również z karty BenefitLunch.
  • W ramach konkursów sprzedażowych możesz otrzymać dodatkowe nagrody.
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych.
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems.
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz otrzymasz prywatną opiekę medyczną.
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci.
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to, czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru.
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę?
    Możesz być o to spokojny.
  • Urlop stażowy
    dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy
  • Początek pracy między 8 a 9 rano?
    Pewnie! Nie każdy jest rannym ptaszkiem.
  • Luźny dress code?
    U nas nie musisz się spinać.
  • Program wsparcia pracowników
    psychologiczny i managerski
  • Karta MultiSport dla Ciebie i Osób Towarzyszących?
    Zdrowie Twoje i Twoich bliskich to nasza wspólna sprawa.
  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie?
    Zadbamy o Ciebie kompleksowo.
  • Kafeteria MyBenefit
    samodzielnie wybierasz interesujące benefity
  • Program lunchowy z kartą BenefitLunch?
    Jakby inaczej!
  • Lekcje angielskiego?
    Naturalnie, z platformą eTutor!
  • Wsparcie całego zespołu
    nie tylko w okresie wdrożenia.
  • Dofinansowanie do żłobka
    przedszkola lub wyprawka do szkoły, jeśli jesteś rodzicem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Benefit Systems S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...