PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • doświadczenie w pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy po około 3 miesiącach)
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: od 5450,00 zł brutto plus dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie od maj 2024
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00
  • wolne weekendy
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • dofinansowanie posiłków
  • dojazd autobusem linii: N, 131, 150, 252 (nocny)
  • darmowe miejsca parkingowe na terenie zakładu
  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu
  • w porze nocnej dostęp do bezpłatnej kawy i herbaty
  • świeże owoce trzy razy w tygodniu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł