PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik inwentaryzacji kwiecień od 28,00 zł br/h

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji kwiecień od 28,00 zł br/h

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • skanowanie artykułów przy pomocy skanera,
  • liczenie oraz sprawdzanie towaru.

Oczekujemy:

  • pełnoletności,
  • dyspozycyjności w terminach:

- 08.04 w g. 21:30-7:00, 30,00 zł brutto/h / miejsce zlecenia - Wrocław ul. Krzywoustego

- 09.04 w g. 21:30-7:00, 28,00 zł brutto/h / miejsce zlecenia - Wrocław ul. Zwycięska

- 10.04 w g. 21:30-7:00, 28,00 zł brutto/h / miejsce zlecenia - Wrocław ul. Hubska

- 11.04 w g. 21:30-7:00, 28,00 zł brutto/h / miejsce zlecenia - Wrocław ul. Ustronie

- 17.04 w g. 21:30-7:00, 32,00 zł brutto/h / miejsce zlecenia - Kobierzyce ul. Francuska

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 32,00 zł/h brutto (dla uczących się brutto=netto!)
  • umowę zlecenie,
  • zlecenie w gronie znajomych - zabierz ich ze sobą! (mamy więcej miejsc).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe