PracaOferty pracy Wrocław › Operator maszyn - produkcja mebli dla sklepów

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Operator maszyn - produkcja mebli dla sklepów

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta poszukujemy Operator Maszyn, Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Doginanie elementów w odpowiedni sposób,
  • Wycinanie elementów z arkuszy plastiku oraz metalu,
  • Rozkrojenie arkuszy materiału na odpowiednie rozmiary,
  • Docinanie elementów do odpowiedniej długości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z maszyn: laser do cięcia metali i/lub tworzyw sztucznych, prasy krawędziowe, wykrawarki do profili zamkniętych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjna stawka w zależności od doświadczenia
  • Umowa zlecenie
  • Praca na trzy zmiany
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek Pętla Wojnów)

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...