eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Operator maszyn

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Zadania:

  • Sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego i operacji załadunku produktów i rozładunku surowców
  • Pobieranie próbek oraz wypełnianie raportu zmianowego
  • Usuwanie drobnych defektów technicznych urządzeń i instalacji
  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Praca z elementami pracy fizycznej
Wymagania:
  • Doświadczenie na produkcji – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:30-18:30/ 18:30-6:30)
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferta:
  • Praca na pełny etat
  • Umowa o pracę tymczasową lub umowa-zlecenie (do wyboru przez kandydata)
  • Praca zmianowa (w tym zmiany nocne)
  • Praca w pełni stacjonarna
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie (realna możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę)
  • Bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy MyBenefit i programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Rodzice, którzy na 26 kwietnia br. pobierali zasiłek macierzyński, mają czas tylko do 17 maja na złożenie wniosku o ustalenie wyższej wysokości tego świadczenia. Ci, którzy tego nie zrobią, będą mieć wypłacany zasiłek w ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...