PracaOferty pracy Wrocław › Jedź z Wrocławia -> do Kątów Wrocławskich po SUPER KASĘ!

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Jedź z Wrocławia -> do Kątów Wrocławskich po SUPER KASĘ!

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Rozpocznij nową przygodę w dynamicznym zespole jednego z największych europejskich producentów specjalizujących się w wytwarzaniu produktów z tworzyw sztucznych.

Wynagrodzenie: nawet do 4500 zł netto

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie (25 km od Wrocławia)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową

Praca na 3 zmiany po 8 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

Najważniejsze korzyści dla Ciebie:

  • pewne zatrudnienie,
  • dodatki do stawki podstawowej za produktywność (3-6%),
  • bezpłatny transport do pracy z wielu lokalizacji, m.in. Środa Śląska, Strzegom, Żarów, Świdnica,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • rekrutacja online.

Twoje zadania w pracy:

  • kontrola jakości produktu przed zapakowaniem,
  • selekcja produktu z wadami,
  • pakowanie gotowego wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • obsługa maszyn / linii pakujących,
  • prace porządkowe w obrębie stanowiska pracy, obsługiwanej linii,
  • wypełnienie raportu produkcyjnego do określenia poziomu realizacji produkcji.

Jeśli szukasz możliwości rozwoju, korzystnej lokalizacji i rzetelnego pracodawcy, to jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem! Zmień pracę w kwietniu! Nie pobieramy opłat za zatrudnienie. Zostaw aplikację i rozpocznij pracę od zaraz! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Praca fizyczna