eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Hardware Engineer

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Hardware Engineer

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Zadania:

  • Weryfikacja i kwalifikacja obwodów analogowych, cyfrowych oraz elektroniki
  • Budowanie prototypów i konfiguracja testowa (ręczna lub automatyczna)
  • Tworzenie adapterów dla programistów
  • Testowanie komponentów oraz podstawowe testy EMC
  • Wykrywanie i testowanie wadliwości
  • Ocenianie zmian produktu i odpowiedzialność za ich ocenę

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektronika, telekomunikacja, mechatronika, inżynieria elektryczna, robotyka)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu obwodów elektronicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Znajomość wbudowanej elektroniki, zarówno cyfrowej, jak i analogowej
  • Umiejętność pomiaru i konfiguracji testów przy użyciu oscyloskopu, analizatora widma oraz generatora sygnału
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, umożliwiające efektywną współpracę z innymi działami, w tym działem oprogramowania

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość nauki (dostęp do platformy e-learningowej)
  • Pakiety: medyczne i społeczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Inicjatywy charytatywne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia