PracaOferty pracy Wrocław › Handlowiec wyrobami hutniczymi w Dziale Rur

Kto szuka:

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Stanowisko:

Handlowiec wyrobami hutniczymi w Dziale Rur

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa klientów biznesowych i indywidualnych
  • nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami
  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż
  • monitorowanie rynku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • zdolność analitycznego myślenia
  • silna motywacja, zaangażowanie oraz orientacja na osiąganie celów

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach)
  • pakiet socjalny (m.in. karty multisport , bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe dla dzieci)
  • szkolenia, rozwój zawodowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca Klienta

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

branże: Sprzedaż