eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Władysławowo › Operator Koparko-Ładowarki

Kto szuka:

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Stanowisko:

Operator Koparko-Ładowarki

Lokalizacja:

Władysławowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków

  • Regularne konserwowanie i czyszczenie maszyny
  • Raportowanie wykonanych prac, napotkanych problemów oraz ewentualnych usterek lub potrzebnych napraw
  • Współpraca z innymi pracownikami na placu budowy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Książeczka operatora,
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi koparko-ładowarki
  • Zdolność do oceny i rozwiązywania problemów technicznych na miejscu
  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw, np. wymiana przewodów, czujników, płynów eksploatacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z pracownikami na placu budowy
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Fizyczna sprawność i wytrzymałość w pracy w różnych warunkach atmosferycznych
  • Dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Uprawnienia na obsługę ładowarek teleskopowych  (np. typu MERLO ROTO 45.21)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubrania oraz obuwie robocze
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Przyjazne środowisko pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura