eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wieruszów › Pracownik produkcji od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji od zaraz

Lokalizacja:

Wieruszów

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Prowadzenie procesu produkcji na ciągu produkcyjnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami oraz wymogami technologicznymi,
  • Bezpośredni udział w pracach remontowych i konserwacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość skorzystania z benefitów firmy.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 508 040 106

+48 571 306 080

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-21

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł