PracaOferty pracy Kiekrz › Pracownik produkcji / Rokietnica - umowa o prace - 5375 zł - Kiekrz

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji / Rokietnica - umowa o prace - 5375 zł - Kiekrz

Lokalizacja:

Kiekrz

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji pojemników na wodę, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji / Rokietnica

Mieszkasz pobliżu oraz nie widzisz problem z dojazdem?

Złóż swoje CV oraz zadzwoń już dziś 571 243 506

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych,

  • umiejętności obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi (wiertarka, młotek, kombinerki),

  • mile widziane: doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz pozwolenia na wózki widłowe lub suwnice

Zakres czynności:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • zasyp formy oraz jej otwieranie i zamykanie,

  • wyjmowanie gotowych produktów z maszyny,

  • czyszczenie maszyny,

  • sprawdzanie stanu formy, zgłaszanie ewentualnych usterek,

  • wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie- do 5 375 zł brutto przy założeniu obecności w pracy przez cały miesiąc (podstawa+ premie),

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • pracę zmianową - 3 zmiany (6-14/ 14-22/ 22-6) od poniedziałku do piątku,

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko m.in. operatora suwnicy,

  • premie za polecenie pracownika,

  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Firma mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Rokietnicy, aplikuj już dziś!

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Kontrola jakości