PracaOferty pracy Poznan › Obsługa klienta z językiem niemieckim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Obsługa klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja:

Poznan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznan
NR REF.: 1185498

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm farmaceutycznych i ochrony zdrowia poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za kontakt i obsługę zewnętrznych klientów organizacji (np. hurtownie medyczne, apteki czy szpitale) z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji (np. telefon/czat/e-mail). Do Twoich zadań będzie należało budowanie relacji biznesowych, zarządzanie procesem obsługi klienta: przetwarzanie zamówień sprzedaży, odpowiadanie na zapytania, zarządzanie reklamacjami oraz procesem dostawy.
Poszukujemy kandydatów posługujących się biegle językiem niemieckim. Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Idealny kandydat to osoba kontaktowa, lubiąca pracę z klientem biznesowym oraz dobrze zorganizowana. Mile widziane doświadczenie z SAP i excelem, ale nie wymagane.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na początek na rok, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia w wysokości od 7500 do 8000 PLN brutto, pakiet benefitów, sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania pracy oraz możliwość pracy hybrydowej (ewentualnie zdalnej). Główna siedziba klienta znajduje się w Poznaniu, ok. 4 dni w miesiącu należy pracować z biura (lub całkiem zdalnie) przez pozostałą część czasu możliwa jest praca zdalna. Rekrutacja również odbywa się drogą on-line.

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa