eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Elektroradiologii

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie

Stanowisko:

Kierownik Elektroradiologii

Lokalizacja:

Warszawa, Śródmieście, Blisko stacji Metro Politechnika

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • nadzór nad właściwą organizacją pracy podległego personelu (elektroradiolodzy: rtg, mammografia, eeg) zapewniającą realizację zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i uregulowaniami wewnętrznymi, w tym: planowanie pracy, układanie grafików podległym pracownikom, określanie potrzeb szkoleniowych zespołu, itp.,
  • wykonywanie zdjęć RTG i badań mammografii zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • obróbka cyfrowa wykonanych badań diagnostycznych i ich archiwizacja w systemie elektronicznym,
  • identyfikacja wykonywanych badań, zapis parametrów technicznych badań oraz nagranie ich i archiwizowanie na płycie CD,
  • organizowanie pracy personelu medycznego w poradni RTG,
  • nadzór nad sposobem udzielania świadczeń przez podległych pracowników,
  • wymaganie od pracowników  przestrzegania zasad etyki zawodowej, zachowania tajemnicy zawodowej, uprzejmości i taktu wobec pacjentów, interesantów i współpracowników,
  • przestrzeganie dyscypliny pracy, w tym pełnego wykorzystywania czasu pracy przez pracowników, przestrzegania przez nich przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego,
  • nadzór nad funkcjonowaniem rzetelnej, aktualizowanej niezwłocznie informacji o udzielaniu świadczeń zdrowotnych przez Poradnię,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • sporządzanie wymaganych przez Dział Lecznictwa i Dział Księgowości zestawień statystycznych z wykonania świadczeń.
  • ustalanie potrzeb w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników Poradni i wnioskowanie do Zastępcy Dyrektora w sprawie kierowania pracowników na kursy dokształcające,
  • sporządzanie zbiorczego planu urlopów pracowników Poradni i przekazywanie go do komórki do spraw pracowniczych w terminie do 31 stycznia każdego roku,
  • dbałość o stan sanitarno - higieniczny Poradni, porządek i estetyczny wygląd pomieszczeń, zgłaszanie wniosków z tego zakresu do Sekcji Gospodarczej,
  • nadzór nad terminowym  uzyskiwaniem legalizacji aparatury do wykonywania zabiegów,
  • dbałość o właściwe wyposażenie Poradni w sprzęt medyczny i gospodarczy, leki i materiały medyczne, o zabezpieczenie mienia Poradni  i zabezpieczenie przeciwpożarowe - składanie zapotrzebowań i wniosków w tym zakresie do Zastępcy Dyrektora,
  • niezwłoczne reagowanie na skargi i wnioski co do funkcjonowania komórek Poradni oraz pracy poszczególnych pracowników,
  • wykonywanie innych zadań związanych z pracą zleconą przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 lipca 2023 r.,
  • uprawnienia do wykonywania badań tj. densytometrii, mammografii, rtg,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,
  • zdolności analityczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność, terminowość,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat,
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w centrum Warszawy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego i grupowego ubezpieczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja