PracaOferty pracy Włoszakowice › Kierownik kontroli jakości i technologii (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Kierownik kontroli jakości i technologii (m/k)

Lokalizacja:

Włoszakowice

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania na tym stanowisku:

  • nadzór nad podległymi pracownikami – technolog / kontroler jakości,
  • nadzór nad ustawieniami pracy linii w procesie produkcyjnym,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • nadzór nad magazynem środków chemicznych (aktualizacja przepisów prawnych oraz wymaganej dokumentacji dla środków chemicznych, monitoring warunków magazynowania, właściwe oznakowanie),
  • nadzór nad filtrami wody, monitoring czasu pracy, nadzór nad dezynfekcją po wymianie, zabezpieczenie wkładów do filtrów,
  • nadzór nad oznakowaniem zaworów, pomp, zbiorników,
  • opracowanie i aktualizacja instrukcji technologicznych w procesie produkcji wody i napojów smakowych,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: zarządzanie jakością, technologia żywności lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość wymagań standardów systemów HACCP oraz IFS i BRC,
  • znajomość MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • telefon służbowy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • bony świąteczne,
  • dostęp do kursów i szkoleń.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.