eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Drukarz fleksograficzny

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Drukarz fleksograficzny

Lokalizacja:

Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego lub offsetowego
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym 3 dni pracy po 12 h (6:00-18:00 ; 18:00-6:00) 3 dni wolne – warunek konieczny
  • Dokładność oraz precyzja
  • Mile widziana znajomość uszlachetniania druku poprzez laminację, cold-stamping i sito

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale od 7000 do 10000 zł brutto miesięcznie w zależności od Twoich kwalifikacji
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do karty Multisport
  • Bony świąteczne
  • Imprezy integracyjne
  • Świeże owoce w pracy
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych
  • Wdrożenie stanowiskowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł