PracaOferty pracy Warszawa › Supply Chain Representative with German

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Supply Chain Representative with German

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

- Przetwarzanie zamówień maszyn i części zamiennych w dziale sprzedaży dla klientów z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

- Obsługa dostaw gwarancyjnych i zwrotnych dla międzynarodowych klientów.

- Organizacja transportu towarów oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów.

- Wsparcie pracowników działu sprzedaży w zakresie organizacji i administracji.

- Pomoc w rozpatrywaniu reklamacji i przygotowywaniu korekt faktur.

- Zarządzanie zakupami materiałów na całym świecie oraz przetwarzanie zamówień w systemie SAP/SBO.

- Negocjowanie cen i dbanie o terminy dostaw.

- Wsparcie administracyjne przy tworzeniu miesięcznych raportów logistycznych.

Wymagania:

- Znajomość handlu i logistyki (kalkulacje, handel, podatki, cła).

- Doświadczenie w przetwarzaniu zamówień lub zakupach.

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w mowie i piśmie).

- Zaawansowana znajomość aplikacji MS Office, zwłaszcza Excela i Outlooka.

- Podstawowa znajomość systemu SAP/SBO B1 lub podobnego systemu ERP.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy z ludźmi.

- Silne umiejętności organizacyjne i wysokie poczucie obowiązku.

Oferujemy:

- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

- Pracę w międzynarodowej organizacji.

- Pracę na pełen etat.

- Pakiet benefitów (karty sportowe, pakiet zdrowotny, zniżki na bilety do kina lub do Decathlonu), premie uznaniowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy