PracaOferty pracy › Zbrojarz - bez znajomości języka niemieckiego

Kto szuka:

Mostostal Kraków S.A. - Rynek Niemiecki

Stanowisko:

Zbrojarz - bez znajomości języka niemieckiego

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy: zakład prefabrykacji w Niemczech

Wymagania stawiane pracownikowi:

U nas znajdziesz:
  • wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanych umiejętności, ‎
  • wynagrodzenie za niemieckie dni świąteczne przypadające w dniu roboczym, ‎
  • zarobki w euro, wypłacane terminowo do 10 dnia kolejnego miesiąca,‎
  • podatki od wynagrodzeń odprowadzane od pierwszego dnia pracy w Niemczech,‎
  • pracę w hali, w polskim zespole,‎
  • prywatną opiekę medyczną w Polsce, możliwość wykupienia przez pracownika pakietu dla ‎członków rodziny, ‎
  • umowę o pracę na pełny etat, możliwość długoletniej współpracy,‎
  • stabilne zatrudnienie niezależnie od pory roku,‎
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu,‎
  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery (w tym dostęp do Internetu),‎
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,‎
  • elastyczne zjazdy do Polski (ustalane z przełożonym),‎
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro,‎
  • pełne ubezpieczenie w ZUS, A1, EKUZ,‎
  • możliwość otrzymania zaliczki,‎
  • całodobową opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik),‎
  • premię za polecenie pracownika,‎
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy.‎
Ponadto możesz otrzymać:
  • zwrot podatku w Niemczech (pierwsza klasa podatkowa).
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • produkcja elementów żelbetowych na zakładzie prefabrykacji (ściany, słupy),
  • wiązanie zbrojenia cęgami (ściany, słupy).

Potrzebujesz dodatkowych informacji? ZADZWOŃ!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Dekarz / Stolarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Automatyk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Mostostal Kraków S.A. - Rynek Niemiecki

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...